Що таке ITServices

ITServicesкомпанія по створенню і просуванню інтернет-ресурсів. Команда фахівців здатна реалізувати проект будь-якої складності і функціональності.

Ми вважаємо, що немає нічого неможливого, просто іноді на реалізацію потрібно більше часу, яке ми готові присвятити втіленню вашої ідеї.

Декілька слів про мене

Мене звати Юлія Кошетар, а це моя історія про те, як я тут опинилася.

Протягом майже 10 років я працювала в рекламному агентстві, починаючи свій кар'єрний шлях з промоутера і закінчуючи менеджером проектів національного масштабу. У 2014 році звільнившись вирішила створити свій сайт. З того моменту почався мій шлях самоосвіти в цій сфері. І найскладніше з чим я зіткнулася, це знайти  фахівців. Професіонали мені були не по кишені, а псевдо-фахівці весь час "ламали" сайт, тягнули час і гроші. В результаті, я переплачувала подвійну вартість, а іноді за одну і ту ж послугу заплатила тричі.

Мені довелося все вивчати самостійно. Таким чином з'явився сайт гарних новин ТакХочу. Створення, просування та наповненням я займалася самостійно все глибше вивчаючи всі напрямки даної сфери. І мені дуже захотілося зібрати команду справжніх професіоналів, які не допустять ситуації з якими стикалася я.

На превеликий жаль, в нашій країні більшість послуг надається на дуже низькому рівні і створення і просування сайту не стала винятком. Особливо якщо роботу виконують фрілансери, які в будь-який момент зникають та ігнорують замовника. Ми розуміємо важливість виконання завдань в термін, адже це ваш бізнес, який не терпить втрати часу. Важливо бути на крок попереду конкурентів.


Якщо ви хочете стати частиною нашої команди і створювати дійсно цікаві та прогресивні проекти, будемо раді новим ідеям і людям.